Работа в Харькове

Срочные вакансии Харькова

Топ вакансия Фрезеровщик, возможно обучение
Топ вакансия Сверловщик, возможно обучение
Топ вакансия Машинист крана
Топ вакансия Шлифовщик, возможно обучение
Топ вакансия Заточник
Топ вакансия Зуборезчик
Топ вакансия Зубошлифовщик
Топ вакансия Слесарь механосборочных работ


 

Ищете работу? Готовьтесь к стресс-тестам

22.02.2018   Работа в Харькове ← Все новости трудоустройства Харькова comments Комментарии (0)

Ищете работу? Готовьтесь к стресс-тестам

Ищете работу — готовьтесь к неожиданностям на собеседованиях. На какие только хитрости не идут работодатели, чтобы проверить претендентов. Некоторые фирмы устраивают настоящие тесты на выносливость…

Вибачте, Ви нам не підходите. Якщо на співбесіді з вашим резюме зроби саме так — не засмучуйтесь. Поводитесь чемно та вірте в себе. Не виключено, що це  лише перевірка. На стресостійкість. Якщо витримаєте — можливо візьмуть на роботу.

Роботодавцям потрібні креативні та позитивні. Отже, майбутнім колегам HR влаштовує випробовування. Пройшов їх і Володимир. Він шукав роботу майже півроку. Відправив близько півтори сотні резюме. Далі пощастило. Бо передзвонили з компанії, в якій мріяв працювати. Фінансистом. На співбесіді його попросили порахувати, скільки пар взуття щорічно купують українці.

Володимир Дмитришин, працює у Києві: «Рахував. Можна порахувати. Дивіться, якщо відштовхуватись, що в нас в Україні проживає 46 мільйонів людей. Можна припустити, що в нас ходячих буде понад 30 мільйонів. Людина щорічно має купити як мінімум 2 пари взуття. Середня ціна пари взуття, ну припустимо 500 гривень. От і все 500 гривень множимо».

Точна відповідь керівництво не дуже цікавила. Дивились — чи знайде людина вихід у ситуації. Найчастіше так тестують менеджерів, бухгалтерів та тих, хто працює в торгівлі.

Олексій Юрченко, генеральний директор компанії з добору кадрів: «У нас были ситуации, когда генеральный директор компании пригласил кандидата, посмотрел ему в лицо и сказал, ну что, по пивку??? И вот тут вопрос был не в том, что захотелось пива попить, а посмотреть, как человек на это реагирует. Если человек тут же говорит, да, давай по пивку, в офисе, в галстуке, посреди рабочего дня, то это не наш кандидат».

Журналісти теж проходять ретельний відбір. Шеф-редактори бажають бачити у колективі комунікабельних, та звісно, з досвідом роботи. Проте, іноді, на нього не зважають.

Аліна Тітова, шеф-редактор телеканалу: «Найголовніший фактор коли я обираю, наприклад, собі співробітників, перше — це її моральна зрілість. Тобто людині може бути навіть 19 років, але вона вже доросла в середині. В неї дуже дорослий розум і є тяга до навчання. Якщо у людини немає здатності до навчання, до адаптації в нових умовах — який би не був досвід, скільки б їй не було років — на цю професію вона не підходить».

Але спочатку, щоб на співбесіду вас запросили — треба правильно скласти резюме. Ідеальне — на одну, максимум, дві сторінки. Роботодавці люблять, коли люди пишуть про власні хобі та додають супровідний лист. Обов’язкова — фотографія.

Олексій Юрченко, генеральний директор компанії з добору кадрів: «Бывают фотографии на пляже. В позапрошлом году, когда была групповая фотография, написано «Я второй справа». То есть, желательно, чтобы это была фотография одного человека и чтобы она была более-менее бизнес ориентирована».

Найгірше, коли в резюме фахівці знаходять граматичні помилки. Не сподобається менеджерам із персоналу наявність професійного жаргону, або коли люди намагаються «міксувати» різні мови. Приміром, половину тексту пишуть українською, а потім додають англійську. Найчастіше, кадровик розглядає резюме від 3-х до 5-ти днів.

Тож, готуйтесь до стрес-тестів!Источник: Работа в Харькове, вакансии Харькова, трудоустройство в Харькове, ярмарка вакансий в Харькове


Работа в Харькове / Новости трудоустройства Харькова:

Комментариев(0)


© 2007-2018 Работа в Харькове.
Все права защищены. Обратная связь


Rambler's Top100
Главная |  Новости трудоустройства |  Вакансии |  Резюме |  Кадровые агентства Харькова |  Карта сайта |  Реклама
Injob.kharkov.ua - ресурс по трудоустройству в Харькове. С помощью него Вы сможете подобрать персонал и найти работу
в Харькове, найти нужные вакансии и резюме.