Работа в Харькове

VIP резюме Харькова

 

Смотрите также резюме:

! Помощник по дому - 10000 грн.
! Веб мастер
! Веб дизайнер - $400
! Оператор call-центра - 500 грн.
! HTML/CSS верстальщик - 5000 грн.
! Преподаватель, переводчик французский язык
! Художник - 4000 грн.
! Работа на дому - 5000 грн.
! Массажист - 8000 грн.
! Сотрудник - 6000 грн.

Например: Водитель  вакансии    резюме  
Кадровые агентства Курсы Репетиторы Автошколы ВУЗы
             
 

Резюме: Сотрудник

Ольга Зотова
 

Дата размещения:

10.10.11   резюме возможно устарело

Зарплата:

по результатам собеседования

Регион:

Работа в Харькове

Резюме в категориях:

Контактное лицо:

Ольга Зотова

Дата рождения:

20 Октября 1980

Для просмотра контактов нужно войти как работодатель или зарегистрироваться

Информация о резюме

График работы:

свободный график

Вид работы:

удаленная

Образование:

высшее

Учебные заведения:

1998-2003рр. - Харківський Державний Економічний Університет
Факультет: фінансовий; Спеціальність: «Банківська справа».

Знание языков:

русcкий, украинский, немецкий (со словарем)

Опыт работы:

от 5 до 10 лет

Места работы:


квітень 2011р.- червень 2011р. – старший спеціаліст сектору бізнесу фізичних осіб Філії ПАТ ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК в м. Харкові.
Стислий виклад функцій: залучення на комплексне обслуговування та ефективний супровід клієнтів сектору бізнесу фізичних осіб; ведення переговорів з торгово-сервісними організаціями про укладення договорів еквайрингу, установка та підключення POS-терміналів; відкриття карткових продуктів класу «ПРЕМІУМ»; пошук нових клієнтів, презентація та супроводження зарплатних проектів в рамках зарплатних договорів з підприємствами.

вересень 2010р.- квітень 2011р. – спеціаліст сектору бізнесу фізичних осіб Філії ПАТ ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК в м. Харкові.
Стислий виклад функцій: консультація клієнтів по продуктам та послугам Банку; відкриття карткових, депозитних та поточних рахунків; видача та супроводження споживчих кредитів (без застави); продаж інших роздрібних продуктів/послуг клієнтам в відповідності до Тарифів Банку; супровід зарплатних проектів.

квітень 2008р.-грудень 2009р. – заступник начальника відділення з питань роздрібного бізнесу ХОД АТ «Райффайзен Банк Аваль».
Стислий виклад функцій: координація роботи для забезпечення виконання ключових показників діяльності відділення з продажу базових продуктів; пошук та залучення клієнтів для здійснення продажу банківських продуктів (поточні, карткові, депозитні рахунки, банківські метали); здійснення перехресних продаж банківських продуктів.

лютий 2008р.- квітень 2008р. – головний економіст (менеджер з базових продуктів по роботі з фізичними особами) ХОД АТ «Райффайзен Банк Аваль».
Стислий виклад функцій: продаж клієнтам основних базових продуктів; залучення клієнтів-фізичних осіб на обслуговування; консультація клієнтів; формування пакету документів на відкриття рахунків; видача споживчих кредитів (без застави); відповідальний співробітник з фінансового моніторингу

лютий 2004р.-лютий 2008р.–економіст ХОД АТ «Райффайзен Банк Аваль».
Стислий виклад функцій: відкриття/закриття операційного дня банку; звірка каси; залучення клієнтів – юридичних осіб, фізичних осіб та підприємців на відкриття рахунків; робота з поточними, картковими та депозитними рахунками; розрахунково-касове обслуговування клієнтів - юридичних осіб; технічний супровід автоматизованої банківської системи; контроль та забезпечення проходження платежів в платіжних системах; робота з грошовими переказами: контроль та звірка в програмних забезпеченнях; формування Меморіальних документів дня відділення; робота з платіжними документами, здійснення оплати.

червень 2003р.-лютий 2004р. – касир ХОД АТ «Райффайзен Банк Аваль»:
Стислий виклад функцій: приймання платежів від фізичних та юридичних осіб; здійснення валюто-обмінних операцій; виконання операцій по грошовим переказам; операції з платіжними картками, чеками, банківськими металами; формування Касових документів дня; надання консультацій клієнтам відносно банківських продуктів.

Профессиональные навыки:


Досвід роботи з нормативними документами та законодавством України; вільний користувач ПК, в тому числі MS Offiсе: MS Word, MS Exсel. Існують сертифікати, що підтверджують взяття участі у нараді-семінарі: «Навички продажу банківських продуктів» та «Обслуговування найвищої якості», а також сертифікати про успішне проходження навчання з питань роздрібного бізнесу; споживчого кредитування.

 

Извините, Вы уже отправляли резюме на эту вакансию .
Повторная отправка возможна через 7 дней.


© 2007-2019 Работа в Харькове.
Все права защищены. Обратная связь


Rambler's Top100
Главная |  Новости трудоустройства |  Вакансии |  Резюме |  Кадровые агентства Харькова |  Карта сайта |  Реклама
Injob.kharkov.ua - ресурс по трудоустройству в Харькове. С помощью него Вы сможете подобрать персонал и найти работу
в Харькове, найти нужные вакансии и резюме.