Работа в Харькове

http://les-vins.org/ lan crianza rioja красное вино.
 

ООО РПА БРИСК

Контактная информация
Контактное лицо: Елена Анатольевна
Телефон: 719-62-33, моб. 095-620-27-45 моб. 0
   
Адрес: ул.Новомосковская 4-А, ул.Полтавский шлях,117
   
   

Информация о компании
Рекламно-поліграфічне агентство ”Бріск” (переклад з англійського слова “бріск”- ”живий, швидкий”) було створено в 1996 році, як поліграфічне виробниче підприємство, що спеціалізується на випуску паперово-білової продукції для задоволення потреб покупців на вітчизняному ринку.

За всі роки успішної роботи, керуючись своїм основним принципом діяльності - мобільністю, підприємство має стабільну спроможність миттєво реагувати на будь-які зміни канцелярського ринку. Це можливо завдяки тому, що постійно проводяться маркетингові дослідження на основі ринкового сегментування, при якому пропозиції підпорядковані попиту.

Це дозволяє відслідковувати тенденції змін ринку паперово-білової продукції і правильно будувати асортиментну і цінову політику. Створивши чіткий механізм взаємодії ланцюжка “маркетинг - постачання - виробництво - збут”, нарощуючи і оновлюючи виробничу базу, підвищуючи ефективність технологічних процесів, залучаючи до роботи спеціалістів з багаторічним досвідом роботи в поліграфії, підприємство постійно розширює номенклатуру своєї продукції і збільшує обсяги виробництва. Паралельно з цим підвищується якість виробленої продукції, покращується товарний вигляд, що робить її конкурентноспроможною. На сьогодні підприємство враховує важливість такого моменту, як збільшення обсягів реалізації за рахунок розширення асортименту технологічно більш складної продукції.
Открытые вакансии
Дата Вакансия Регион Зарплата

04.09.2018

Инженер-технолог Харьков

04.09.2018

Бухгалтер по зарплате Харьков

04.09.2018

Дизайнер Харьков

© 2007-2018 Работа в Харькове.
Все права защищены. Обратная связь


Rambler's Top100
Главная |  Новости трудоустройства |  Вакансии |  Резюме |  Кадровые агентства Харькова |  Карта сайта |  Реклама
Injob.kharkov.ua - ресурс по трудоустройству в Харькове. С помощью него Вы сможете подобрать персонал и найти работу
в Харькове, найти нужные вакансии и резюме.